Technológie

KONTATTO

Ľahká tkanina s hladkým povrchom z mikrovlákna zaručuje savosť a pružnosť. Ľahká, mikrovláknová tkanina s výbornou nasiakavosťou, roztiažnosťou a hladkým povrchom.


CRUISE SPEED

Priedušná a ľahká tkanina, ktorá umožňuje prúdenie vzduchu. 86%-tný podiel polyesteru podporuje dobrú priedušnosť a 14% Lycry® umožňuje pružnosť a kompresiu.


AIR MESH

Tkanina, ktorá zabezpečuje chladenie počas jazdenia na bicykli prostredníctvom prúdenia vzduchu, vďaka čomu udržuje telo v suchu a chlade. Materiál je vysokopružný, výborné chladí a rýchlo schne vďaka mikro otvorom v tkanine.


AEROFLOW COMPRESS

Používa sa pri výrobe pretekárskeho oblečenia. Obsahuje Lycra®Power tkaninu, ktorá poskytuje optimálnu kompresiu a podporu svalov.


LYCRA POWER™

Materiál je vďaka 30 % elastanu veľmi pružný, zabezpečuje maximálnu podporu činnosti svalov a zároveň neobmedzuje v pohybe. Poskytuje UV ochranu.


DRY PRO

Tkanina s extrémne aerodynamickou štruktúrou, vyznačuje sa hebkosťou a vysokým stupňom pružnosti, vďaka ktorému poskytuje priliehavé sedenie. Povrchová textúra umožňuje výborný odvod vlhkosti. Extrémne aerodynamickou textília s hladkým povrchom, ktorá zaručuje maximálne pohodlie. Povrchová štruktúra umožňuje vynikajúci odvod vlhkosti, udrží vás v suchu, je ideálna na leto.


MERYL SKINLIFE®

Meryl je nekrčivá tkanina, ktorá rýchlo schne, poskytuje UV ochranu a má antibakteriálne vlastnosti.


ELAST-X

Mimoriadne komfortná tkanina Lycra®, ktorá si stále zachováva svoje vlastnosti. Výborne prilieha na telo, pričom nesťahuje svalstvo a tým uľahčuje šliapanie do pedálov. Je priedušná a ľahko sa udržiava.


ELASTAWICK LITE

Veľmi ľahká, v dvoch smeroch pružná tkanina vyznačujúca sa vynikajúcim odvodom vlhkosti. Skladá sa z 97% polyesteru a 3% elastanu. V dvoch smeroch pružná, polyesterová tkanina s dvojitým úpletom. Poskytuje výbornú priedušnosť.


NIMBUS

Materiál je ľahký a mäkký, udržiava pokožku v suchu.


NIMBUS MESH

Je sieťová tkanina pre lepšie prúdenie vzduchu.


ATTACK

V jednom smere pružný, 100%-tný polyester so svietivým povrchom. Poskytuje komfort, výborný odvod vlhkosti a dostatočnú podporu vreciek.


MICRO BI-KNIT

Veľmi hebká tkanina vyhotovená z multidenierovho, polyesterového úpletu (100% polyester s katiónovými vláknami). Vyznačuje sa slabšou pružnosťou a vynikajúcim odvodom vlhkosti.


SCHOELLER®

Poskytuje maximálnu pružnosť, priedušnosť a odolnosť voči vetru. Ideálna textília na športovanie v horách v nepriaznivom počasí. Účinne bráni preniknutiu vetra cez svoj povrch, pričom umožňuje dostatočné prúdenie vzduchu vonkajším smerom a tým ťa udržuje v suchu.


AEROFLOW COMPRESS

Používa sa v prípadoch, keď je rýchlosť kľúčová. Obsahuje Lycra®Power tkaninu, ktorá poskytuje optimálnu kompresiu a podporu svalov.


SOFT TOUCH AIR

Hebká tkanina poskytujúca vynikajúcu priedušnosť a menšiu pružnosť. 100%-tný polyester.


FARFALLA MESH

Elastická, sieťovaná tkanina s výrazným vzorom. Poskytuje výborné krytie a pružnosť. Skladá sa z 88% polyesteru a 12% elastanu.


SOFTCONTACT

Hebká tkanina poskytujúca vynikajúcu priedušnosť a menšiu pružnosť. 100%-tný polyester.


E-LITE

Multideniérová, polyesterová tkanina, ktorá sa vyznačuje výborným odvodom vlhkosti a optimálnou pružnosťou.


LITE COMPRESS LYCRA®

Hebký materiál, ktorý zabezpečuje vynikajúcu savosť. Povrch tkaniny je ošetrený jedným z najlepších UV filtrov.


LYCRA®

Syntetické vlákno poskytujúce vynikajúcu pružnosť, ktorá umožňuje vyrobiť komfortné oblečenie, ktoré má priliehavý strih a poskytuje úplnu slobodu pohybu.


ULTRASUEDE®

Ultrasuede má podobný povrch ako prírodný semiš, ale líši sa najmä väčšou trvanlivosťou, odolnosťou voči zašpineniu a strate farby. Možno ho prať v práčke.


NYSPORT

Vetruodolná a vodeodolná tkanina. Používa sa na výrobu búnd, ktoré je možné ľahko zbaliť a použiť v prípade potreby.


THERMODRYTEX PLUS

Vďaka maximálne strečovej a tenkej vnútornej vrstvy flísu je táto tkanina ideálna v prípadoch, keď sa vyžaduje vysoká hrejivosť a flexibilita materiálu. 84% Nylonu a 16% Lycry zabezpečuje jej jemnosť a pružnosť. Povrch tkaniny je ošetrený silikónovou úpravou, ktorá poskytuje čiastočnú odolnosť voči vode.


DERMODRY

Hlavnou úlohou tejto tkaniny vyhotovenej zo 100%-tného polypropylénu je udržovať pokožku v suchu v čo najväčšej možnej miere. Efektívne odvádza pot od pokožky, najmä ak sa používa v kombinácii so slabo absorbovujúcou, vonkajšou vrstvou.

Materiály použité pri výrobe cyklistických vložiek:


COMFORT PRO

Mäkká a elastická cyklovložka poskytuje jazdcovi neobyčajný komfort. Má anatomický tvar, antibakteriálnu povrchovú úpravu a variabilnú hrúbku pre maximálne pohodlie počas jazdenia na bicykli.


TOTAL COMFORT PRO

Vhodná pre rekreačných ako aj profesionálnych cyklistov. Je ideálna najmä na dlhé jazdy na bicykli.


BODYFIT PRO

Zabezpečuje pohodlné sedenie počas dlhých jázd. Anatomický tvar a bezšvová konštrukcia eliminujú trenie a odieranie.


INFINITY

Najkomfortnejšia dámska cyklistická vložka s najväčším polstrovaním od Sportfulu. Nový textilný zvršok s biokeramickou úpravou je mimoriadne hebký a trojvrstvové polstrovanie poskytuje postupné tlmenie. Veľmi jemná vrchná vrstva je príjemná na kožu, strednú vrstvu tvorí otvorená uretánová pena s priemernou hustotou a umožňuje dostatočné tlmenie a priedušnosť. Vonkajšia vrstva má vysokú hustotu výplne a tlmí najväčšie nárazy.


PRINCESS

Má rovnakú konštrukciu ako cyklovložka Infinity. Je vybavená dvojvrstvovým polstrovaním v najviac namáhaných častiach a poskytuje okamžitú podporu, keď sedenie na bicykli začína byť nepohodlné.


Platobné možnosti

paypalMaster card visa

Možnosti a ceny dopravy

Bezpečná platba

Bezpečná platba

Overené zákazníkmi

Overené zákazníkmi

Výmena veľkostí

Výmena veľkostí

Doprava zadarmo nad 70 €

Doprava zadarmo nad 70 €

Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Tovar zasielame dnes

Tovar zasielame dnes

Aktuálne výpredaje

Aktuálne výpredaje

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora