Ceny dopravy


Ceny dopravy

Kuriérom GLS 4,00 € pri objednávke nad 70,00 € je doprava zdarma
Zásielkovňa 4,00 € pri objednávke nad 70,00 € je doprava zdarma
Osobný odber zadarmo aj s kávičkou


Termíny dodania

Váš tovar je pripravený na expedíciu do 1 - 2 pracovných dní od prijatia platby, resp. potvrdenia objednávky na dobierku. Ak si prídete tovar vyskúšať do nášho showroomu, je pripravený k osobnému odberu prakticky okamžite. Občas sa stane, že tovar, ktorý si chcete objednať nie je momentálne k dispozícii. Niekto tesne pred Vami ho "vyfúkol". Nevadí, vieme Vám zabezpečiť aj takýto tovar. Zvyčajne do 4 – 8 dní od prijatia platby, resp. potvrdenia objednávky na dobierku, ale môže to byť aj skôr. Ak si objednáte naraz viac výrobkov s rôznymi termínmi dodania, bude celá zákazka expedovaná naraz, tj. podľa najdlhšieho termínu dodania, resp. Vás budeme kontaktovať prostredníctvom kontaktného centra a dohodne sa o rozdelení objednávky na viacero častí.

Spôsob dodania

Tovar bude doručený kuriérskou službou na adresu, ktorú uvediete v objednávkovom formulári. Pri preberaní zásielky si prosím skontrolujte prevzatý tovar a zistenú chybu nahláste predávajúcemu e-mailom alebo telefonicky. Konečnú cenu objednávky vrátane všetkých poplatkov za dopravu tovaru uvádzame už pri vyplňovaní objednávky ešte pred jej záväzným potvrdením a odoslaním.

Môže za mňa prevziať zásielku iná osoba?

Áno. Zásielku môže prevziať ktokoľvek na uvedenej adrese, pokiaľ bude vedieť, že má zásielku očakávať. V prípade, že potrebujete zmeniť adresu dodania, prosím kontaktujte naše kontaktné centrum.


Platobné možnosti

paypalMaster card visa

Možnosti a ceny dopravy

Bezpečná platba

Bezpečná platba

Overené zákazníkmi

Overené zákazníkmi

Výmena veľkostí

Výmena veľkostí

Doprava zadarmo nad 70 €

Doprava zadarmo nad 70 €

Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Tovar zasielame dnes

Tovar zasielame dnes

Aktuálne výpredaje

Aktuálne výpredaje

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora